درباره شرکت فرش کیهان

سلام

ممنون که به فروشگاه فرش کیهان اومدی

از آشنایی با تو بسیار مفتخرم و برات آروز میکنم از تک تک لحظه های زندگیت لذت ببری و همیشه شاد باشی و تندرست.

 

اجازه بده خودم رو بهت معرفی کنم:

من احمدرضا جاویدپناه هستم مدیر عامل شرکت فرش کیهان، متولد و ساکن شهرستان کاشان، الان که این متن رو بروزرسانی میکنم 37 سالمه و یک عاشق پیشه صنعت فرش ماشینیم و برام شکوه و سلامت و صلابت این حرفه از ارزش بالایی برخورداره.

 

خب یه مقدار از تاریخچه فرش کیهان و اینکه از کجا شروع شد و قراره چه مسیری رو ادامه بده برات بگم:

فعالیتهای من در زمینه فرش ماشینی به اوایل دهه 80 برمیگرده و برگذاری دو نمایشگاه فروش فرش ماشینی در در شهرستان شیراز و درکنار یکی از اقوام درجه یکم شروع شد اونجا بود که فهمیدم که این کار رو دوست دارم. فعالیتهای مختلفی رو در این حوزه انجام دادم که اکثر اونها، پیرامون فروش و بازاریابی محصولات تولید شده بود. تا اینکه در سال 1391 تصمیم گرفتم یک پروژه فروش رو در مناطق دورتر از مرکز تولید شروع کنم تا هم بصورت مستقیم اقدام به فروش کنم و هم چالشهای مردم مناطق مختلف رو در خرید محصولاتم، بهتر درک کنم. در این طرح، موفق شدم در برخی از شهرهای  واقع در 7  استان کشور، محصولاتم رو بفروشم و همینطور با نگاه، سلیقه و روحیه مردم این مناطق بهتر و بیشتر آشنا بشم.

اون 7 استان عبارت بودند از:
1- استان خوزستان( شهرستان های: ایذه، باغملک، مسجدسلیمان و اهواز)
2- استان فارس( شهرستان های: شیراز، سپیدان، نیریز، بیضا)
3- استان قزوین( شهرستان قزوین)
4- استان گیلان(  شهرستان های: رشت و ماسال)
5- استان خراسان شمالی ( شهرستان های: گنبدکاووس، مینودشت و مراوه تپه)
6- استان بوشهر( شهرستان های: بوشهر، برازجان و عسلویه)
7- استان مازندران( شهرستان های: قائمشهر و ساری)  

البته این نکته رو هم بگم که در این طرح من خودم در شهری که نمایشگاه فروش محصولاتم در اونجا برپا بود حضور داشتم و بصورت چهره به چهره با مراجعین گفتگو داشتم و این برای من و مجموعه ای که راه اندازی کرده بودم بسیار حائز اهمیت بود. در اون سالها من با برند کیان فعالیت خودم رو انجام میدادم و تغییر نام برند به کیهان از سال 1398 اتفاق افتاد و درست زمانیکه احساس کردم برند من باید روزی بر پهنه گیتی بعنوان یک برند قابل اعتماد بدرخشه بی اختیار به نام کیهان فکر کردم و این نام رو بعنوان برند تجاری انتخاب کردم.

 

و اما فروشگاه مجازی فرش کیهان، پس از پایان این تور فروش، فعالیت خودش رو البته از سال 1398 شروع کرد و در اواخر سال 1400 یک بروزرسانی کامل و جامع رو انجام داد و اکنون و در فروردین ماه 1401 مقتدرتر و باانگیزه تر از گذشته با هدف رضایت خاطر شما که به ما اعتماد میکنی و محصول ما رو خریداری میکنی به سمت آینده حرکت میکنه. و فقط یک هدف داریم و اون هم فروش یه فرش با کیفیته چون کیفیت هرگز از مد نمیافته.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.